ایجاد ربات چت ناشناس در تلگرام

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

پروژه ی مورد نظر بنده ساخت ربات چت در تلگرام به صورت ناشناس هست به این صورت که دو کاربر به صورت رندوم در بستر ربات به هم متصل بشن و از طریق ربات پیام های همدیگر رو دریافت کنن.

* موارد مورد نظر :

امکان بلاک کردن

امکان ریپورت کردن پس از بلاک و درج دلیل ریپورت

ذخیره پیام های تبادل شده جهت بررسی صحت ریپورت

پنل تحت وب جهت مدیریت ربات و موارد ذکر شده

خرید عضویت ویژه با پرداخت حق عضویت ، اتصال به درگاه زرین پال

عضویت اجباری در کانال ما قبل از شروع استفاده از ربات

امکان ارسال عکس ، گیف و ویدئو در کاربری ویژه

هزینه و کیفیت انجام پروژه مهم هست و در صورت رضایت طرفین ، همکاری برای آپدیت های بعدی ربات و پروژه های جدید ادامه خواهد داشت.


+8500
+20015

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.