تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی لپتاپ

برای این درخواست   14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

باسلام

برای فروشگاه اینترنتی نیازمند تولید محتوا  می باشم

مطالب دو دسته میشوند

1- نقد و بررسی محصولات که کافیه صفحه ریویو خود شرکت را ترجمه کنید و به زبان روان بنویسید این مقاله در صفحه محصول فروشگاه  قرار میگیره و نیاز نیست خیلی مفصل و طولانی باشه مثل دیجی کالا 

2-اخبار و مطالب مرتبط با دنیای وب و اینترنت که توی وبلاگ فروشگاه قرار میگیره

مطالب باید روان،مفید و غیرکپی باشند !

 برای هزینه نظر من کلمه ای 10 تومان است مثلا 50 هزار تومان بایت 5000 کلمه مقاله (طول مقاله ها مهم نیست بستگی به کشش مقاله کم و زیاد بشود مهم نیست ما مجموع مقاله ها را محاسبه میکنیم)

شما هم پیشنهادتون را بصورت کلمه ای بابت 5000 کلمه بفرمایید من مبلغ را گرو گذاری میکنم و بعد از تحویل هر مقاله مبلغ ان مقاله را ازاد میکنم. درصورت رضایت از مقاله ها  پروژه های بعدی به همین صورت ایجاد شده و کار ادامه پیدا میکند امکان ادامه همکاری برای بلند مدت فراهم است چون تعداد محصولات فوق العاده بالاست ادرس سایت را پیام خصوصی میکنم ببینید. من بطور دائم هفته ای یک یا  دو مقاله نیاز دارم (تعداد به انتخاب شما)

یک سایت خودرو هم دارم برای ان هم مقاله نیاز دارم در صورت تمایل می توانید بطور همزمان برای ان هم محتوا تولید کنید ادرس ها را پیام خصوصی میکنم


+8500
+19981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.