طراحی تم بخش ادمین سایت با بوت استرپ

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

صفحاتی که باید طراحی بشه رو تو صفحه A4 کشیدم  بوت استرپ ساده باشه تم خاصی نیاز نیستفقط کنترل اپلود عکس میخوام از نظر کارکرد یه چی مثل آپلود عکس دیوار باشه یعنی برای اسلایدر چند تا عکس به صورت ajax اپ شه شما سمت کلاینتش رو درست میکنید سمت سرورش هر کاری نیاز باشه به من میگید انجام میدم
کنترل تگ هم میخوام از نظر کارکرد یه چی شبیه تگ های استک اورفلو باشهشناسه ها دراگهی جدید و صفحه جدید باید به صورت ajax صحتشون چک بشه شما یه جاوا بنویسید که در صورت true بود رنگ اینپوت رو سبز و در صورت False قرمز کنه کافیه

چند تا ایراد جزئی هم طراحی اصلی سایت داره بعد از اینکه با دوستان به توافق رسیدم اون رو هم به پروژه اضافه میکنیم


+8500
+19981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.