برنامه نویس مسلط به IOS و Android

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

این اپلیکیشن مبتنی بر مکان کاربر(مانند اسنپ) می باشد و کاربر در اطراف خود خدمتی که مد نظر ما هست را مشاهده خواهد کرد.   توضیحات بیشتر زمانی که با مجری مورد نظر توافق شد داده خواهد شد.   ✓✓✓لطفا تنها برنامه نویسانی که نمونه کار آی او اس دارند و برنامه ای در اپل استور دارند اعلام آمادگی کنند.   اسم برنامه هایی که در بستر IOS و Android طراحی کردید را ذکر نمایید.  

  • حتما افرادی اعلام آمادگی کنند که حداقل یک اپلیکیشن در App Store اپل داشته باشند.

برنامه نویس مسلط به IOS: برنامه نویس حرفه ای و دارای تجربه کار با محیط برنامه نویسی آی او اس به صورت مستقیم و نه به واسطه برنامه های واسط مثل فون گپ    دارای حداقل یک برنامه در اپل استور       برنامه نویس مسلط به آندروید:   برنامه نویس حرفه ای و دارای تجربه کار،حداقل ۳ اپلیکیشن در مارکت هایی مثل بازار و مایکت . … به عنوان نمونه کار


+8500
+20014

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.