شبیه سازی مقاله در سیلواکو یا متلب

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان یک مقاله ای که isi باشه با if=0.75 به بالا و 2015 یا 2016 یا 2017 نگارش شده باشه نیاز هست در متلب یا سیلواکو شبیه سازی بشه و عنوان مقاله یکی از موارد زیر که از کتاب Semiconductor sensors, edited by  S.M.Sze برگرفته شده و یکی از مباحث این کتاب است نیاز است شبیه سازی بشه. اگر کدهای آماده را دارید بهتر هست و خیلی ضروری هست و در عرض دو روز نیاز هست. مباحث در مورد سنسورها است. توضیحاتی در مورد شبیه سازی و کدها حتما باید داده شود تا در موقع ارائه پروژه به مشکلی برنخوریم. عناوین مقاله یکی از این مباحث زیر باشد.

acoustic sensors. Mechanical sensors, radiation sensors

Thermal sensors, chemical sensors , biosensors

یک مقاله خوب که برای 2017 است اتچ کرده ام و می تواند موضوع شبیه سازی بنده باشد.


+8500
+54597

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.