دریافت آگهی های استخدامی سایت دیوار و درج در یک سایت وردپرسی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

هدف پروژه جمع آوری آگهی های استخدامی درج شده در سایت دیوار و درج ان در یک سایت وردپرسی می باشد.

باید رباتی نوشته شود که هر چند ساعت یکبار دسته بندی های استخدامی هر شهر را بررسی کند و اگر اگهی جدید آمده بود آن آگهی را در دسته بندی متناظر با آن شهر در سایت وردپرسی درج کند.
مثلا خبرهایی که در صفحه زیر می اید:
https://divar.ir/mashhad/%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/browse/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C/

باید در دسته بندی استان خراسان سایت وردپرسی قرار بگیرند.

اطلاعات اگهی:
عنوان
توضیحات
و اطلاعات تماس

توجه کنید که هدف ما دریافت اگهی ها و قرار دادن ان ها به تفکیک شهر می باشد. این کار هم باید به طور کاملا اتوماتیک توسط ربات انجام شود بدون هیچ گونه دخالت مدیر و یا درگیر شدن موس و کیبورد سیستم.

ضمنا اینکه آگهی های چه شهرهایی دریافت شود هم باید قابل تنظیم باشد چرا که ممکن هست آگهی های بعضی شهرها در مواقعی نیاز نباشد که دریافت شوند.

از دوستانی که تجربه کافی دارند پس از بررسی دقیق و طرح سوالات خواهشمند است درخواست خودشون رو ارسال کنند.

پروژه اسانی نیست و نیاز به تخصص و ریزه کاری دارد. با دقت بررسی بفرمایید

موفق باشید


+8500
+34980

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.