برنامه نویسی php با codeigniter

تا الان برای این درخواست   18   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

پروژه ما یک سایت بانک مشاغل و گردشگریه که در اون شغل ها هم توسط کاربران به صورت مستقیم و هم توسط ادمین یا منشی به صورت غیرمستقیم ساخته و مدیریت میشه. به هر کاربر امکاناتی مثل تصویر، مشخصات، گالری عکس، معرفی محصولات و خدمات و تخفیف ها داده میشه. که برخی از این موارد رایگان و برخی پولی هستن.

چهار سطح کاربری وجود داره، کاربر که فقط میتونه شغل ثبت کنه و شغلش رو مدیریت کنه یا سفارش آگهی بده و ... – ویرایشگر که میتونه اطلاعات گردشگری و مشاغل رو ثبت کنه و اطلاعات مربوط به خودش رو ویرایش کنه – منشی که میتونه علاوه بر ورود و ویرایش اطلاعات ، به کار ویرایشگرها هم نظارت کنه و اون ها رو ویرایش یا حذف کنه، همچنین مدیریت بخش دیدگاه ها رو هم داشته باشه یا بتونه بخش پرداخت های سایت رو ببینه – ادمین که تایید تمام بخش ها و مدیریت کامل رو انجام میده .

بخش های باقیمانده از این وب سایت :

1- در بخش قالب وبسایت بیشتر کارهای مربوط به html و همچنین css قالب به پایان رسیده فقط یه سری تغییرات یا ریزه کاری ها مونده مثلا جایی یک لیست هست که باید dropdown بشه یا جستجوی ایجکس اضافه بشه به بعضی قسمت ها یا یه سری تغییرات جزیی css - در این بخش مشکل اصلی ریسپانسیو قالبه که به طور کامل پیاده سازی شده ولی اشکالات زیادی داره که باعث میشه اصلا در سایز های مختلف خوب عمل نکنه.

2- پنل کاربری به طور کامل پیاده سازی شده فقط در چند بخش نیاز به تغییرات و رفع باگ داره

3- پنل های ادمین و منشی و ویرایشگر پیاده سازی شده ولی نیاز به تغییرات و رفع باگ داره

4- اعمال برخی تغییرات و رفع باگ های کلی مانند تغییر در نحوه آدرس دهی صفحات یا تکمیل بخش جستجوی وب سایت یا غیره

کلیه موارد ذکر شده در بالا پس از پذیرش اولیه پروژه و قبل از شروع کار، به صورت جزیی و مورد به مورد در اختیار تون قرار می گیره و دقیقا مطابق با همون موارد ( و نه بیشتر) پروژه تحویل گرفته میشه.

بعد از این مرحله در صورت رضایت هر دو طرف ، پشتیبانی و بروزرسانی این وبسایت هم با شما خواهد بود و برای اون هم مبلغی جداگانه در نظر گرفته خواهد شد.

با تشکر


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.