بررسی مقالات معتبر و بررسی مجموعه داده های استفاده شده

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام

بنده دنبال مجموعه داده برای مسئله پیش بینی لینک هستم

البته مقالات در زمینه پیش بینی لینک زیاد است اما من دنبال مقالاتی هستم که مسئله پیش بینی لینک را بر روی شبکه همکاری یا شبکه هم نویسندگی و یا روی شکبه اجتماعی علمی مانند اکادمیا یا مندلی و ... کار کردند هستم.

میخواهم ابتدا سرچ شود

1- آیا پایگاه داده ای (انگلیسی) هست که داده های آزمون برای مسئله پیش بینی لینک داشته باشد؟ به خصوص داده برای مسئله ای که گفتم

2- مقالات فقط از 2015 به بعد که به مسئله پیش بینی لینک  بر شبکه همکاری یا شبکه هم نویسندگی و یا روی شکبه اجتماعی علمی پرداختند حداقل ده مقاله بررسی شود که روی چه داده هایی کار کردند و در یک جدول توضیح راجع به داده ها شامل تعداد داده و سال آنها و اینکه در اینترنت قابل دانلود هستند یا خیر تهیه شود.

برای این کار ترجیحا باید کسی باشد که کار سرچ کرده باشد و زبانش نسبتا خوب باشد.

لطفا زمان و هزینه مدنظر را بفرمایید.برای من هرچه سریع تر باشد بهتر است اما میخواهم دقت کار خیلی بالا باشد و کسی کار رو انجام دهد که سرچ خوبی دارد برای یافتن مقالات و پایگاه های داده.

باتشکر


+8500
+30503

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.