اصلاح و زیبا سازی قالب آماده سایت و افزودن افکت ها jquery

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

 بنده البته برنامه نویس وب هستم ولی فرصت متاسفانه ندارم. از طرفی پروژه های خیلی زیادی هم دارم که اغلب اپ های موبایل هستند که پنل مدیریت ووبسایت نیاز دارند. برای همین فردی رو نیاز دارم که با هزینه پایین و مناسب برای بنده کارها رو انجام بدند. در عوض تعداد کارها زیاد هست.

برای شروع بنده 5  تا پروژه  دارم. که فعلا قصد دارم با یکی شون جهت محک زدن کارو شروع کنم و برای همین از شما میخوام یک صفحه وب از پنل قدیمی بنده رو اصلاح کنید

1 منو سمت راست رو زیبا و بصورت drawer در صورت امکان کنید

2 جدوال وسط صفحه رو زیبا و پیشرفته کنید و امکان paging و جستجوو .. رو در بالای اون بزارید. البته خود بنده سمت رو کد نویسی میکنم

3- افکت های مختلف وزیبا برای لودینگ و .. هم اگر بتونید بزارید خوبه

4- اضافه کردن یک چارت زیبا و ساده

اسکرین شات این 1 صفحه رو میدم خدمت شما بفرمایید هزینه اصلاح همین صفحه چقدر میشه. و چقدر وقتتون رو میگیره. اگر بتونید این رو خوب انجام بدید کل این پروژه و هم زمان حد اقل 5 پروژه دیگه برای شما دارم و البته باز هم بهتون بعدش پروژه میدم.

برای بنده هزینه پایین و زمان کوتاه مهم هست.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

طاها دريس

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 8.19 (بسیار خوب) از 34 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 9022
دو سال پیش

AK_47

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

20,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 37 رای
پروژه موفق : 41
رتبه: 685
دو سال پیش

منصوریان

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

15,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 3
رتبه: 91095
دو سال پیش

1234

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 9 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 8732
دو سال پیش
+8500
+35952

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.