ترجمه فارسی به انگلیسی مرتبط با رشته نرم افزار در سطح بسیار تخصصی

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 65,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

وقت همه دوستان به خیر

یک ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر نرم افزار هست که شامل لغات تخصصی نرم افزار هست پس نیاز به یک مترجم داریم که بتونه

اول: فارسی به انگلیسی مقاله را ترجمه کنه به طوری که محتوای مقاله از دست نره و این نیازمند این هست که با ترجمه و لغات مرتبط با این رشته اشنایی کامل داشته باشه

دوم: در ترجمه باید اصل متن فارسی حفظ بشه و از بهترین لغات در این حیطه استغاده بشه بطوریکه برگردان انگلیسی ان با در نظر گرفتن گرامر معمول انگلیسی باشه و مفهوم علمی مقاله هم به خوبی منتقل بشه

سوم یک تیکه از متن قبل از قبول مجری مخترم برای ایشون فرستاده میشه به عنوان نمونه که باید زحمت بکشند ترجمه کنند که تبحر ایشون مشخص بشه البته کوتاه در نظر گرفته شده در حد چند خط پس دوستانی که شرط اول و دوم را دارا هستند پیام بدهند که متن براشون فرستاده بشه

و در پایان بازهم تاکید میکنم ترجمه باید دقیق رسا و مبتنی بر گرامر زبان انگلیسی باشه و البته محتوای علمی هم درست برگردانده بشه در غیر اینصورت هیچگونه مبلغی بابت ان پرداخت نخواهد شد متاسفانه قسمتهایی از مقاله قبلا ترجمه شده و هیچکدوم رضایت بخش نبوده اند.

سپاس


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امیرحسین-2807

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 2
رتبه: 88017
دو سال پیش

فري 20

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 6.89 (خوب) از 11 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 112282
دو سال پیش

PETROLEUM1990

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 107707
دو سال پیش

سحربدیهی-نرم89

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

امتیاز 9.64 (ممتاز) از 23 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 93899
دو سال پیش

کاربر3460

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 110292
دو سال پیش
+8500
+45463

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.