اضافه کردن امکان آپلود و دانلود فایل بر روی سرور دیگر ویندوز در اسکریپت آپلود سنتر کلیجا ( کلیفا )

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک آپلودسنتر کلیجا ( کلیفا فارسی شده اش هست ) که مبتنی بر PHP و لینوکس هست

کاری که باید انجام بشه اینه که وقتی فایلها آپلود میشه روی یک سرور دیگه ای آپلود بشه و از اونجا هم بارگذاری و دانلود بشه . سروری که فایلها باید روش آپلود و دانلود بشه ویندوز هست و نه لینوکس . هاستی که این اسکریپت روش کار میکنه باید لینوکس باشه

این مورد رو باید مجری محترم تست کنه و وقتی کار آماده شد ما منتقل میکنیم به هاست خودمون . یعنی دسترسی هاست و سرور نمیتونیم بدیم . یه هاست لینوکس معمولی میخواد و یه سرور مجازی ویندوز برای تست

توجه کنید که برنامه نویسی از ابتدا قرار نیست انجام بشه چون این آپلود سنتر کلیجا خیلی کامل هست . یه کد باید بهش اضافه بشه که فایلها روی هاست لینکوس آپلود نشه و روی سرور خارجی ویندوز آپلود بشه و از اونجا هم دانلود بشه

بنابراین از دادن قیمتهای نجومی ممنون میشم پرهیز بشه

سپاس


+8500
+31436

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.