ساخت وبسایت بصورت رباط برای جذب فالوور اینستاگرام(لایک و فالو و آنفالو کامنت) بصورت خودکار و هدفمند بر اساس هشتگ و موقعیت جغرافیایی و پیج هدف و جنسیت

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود

دنبال یک برنامه نویس فوق حرفه ای برای ادیت کردن وبسایت م که برنامه نویس قبلی تقریبا  90 درصد کار را انجام داده ولی چون سرعت و کیفیت سایت و سرعت جذب فالوور بدلخواه من نبود پروژه را ازش پس گرفتم و بدنبال کسی هستم که فوق حرفه ای و سریع باشد چون زمانم خیلیمحدوده و مشتری ها اعتراض کردند. این رو هم بگم که به 2 نفر برنامه نویس دادم که بدلیل حرفه ای نبودن و طلف کردن وقت و پیگیر نشدن پروژه  کار را از دستشان گرفتم و کلی هم ضرر کردم. اگرکسی قبلا بصورت حرفه ای این کار را انجام داده یا اطلاعات کافی دارد من نیاز دارم. اگر حرفه ای نیستید لطفا مثل 2نفره قبلی وقتم را نگیرید چون سرعت جذب فالوور و کیفیت گرافیکی سایت برایم مهم است

ساخت وبسایت بصورت رباط برای جذب فالوور اینستاگرام(لایک و فالو و آنفالو و کامنت) بصورت خودکار و هدفمند بر اساس هشتگ و موقعیت جغرافیایی و پیج هدف و جنسیت 

منتظر تماس شما هستم. کارم بسیار فوریه. ممنون


+8500
+51069

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.