تولید محتوا جهت معرفی برند و مدیریت پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

برای این درخواست   11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

نیازمند یک نفر ادمین فعال و خلاق برای مدیریت مدیریت پیج اینستاگرام و کانال تلگرام هستیم.

پیج اینستاگرام مربوط به یک فروشگاه ساز اینترنتی تازه تاسیسه و هدف معرفی برند و خدمات ما به فروشنگانی که دراینستاگرام مشغول به فروش محصول هستند و فروشگاه اختصاصی و آنلاین ندارند  و به روش سنتی کار میکنند.

برای شروع روزی دو پست اینستاگرامی و سه روزی دو پست تلگرامی لازمه. محتوای پست ها باید طراحی هم بشه. همینطور که گفته شد ما فروشگاه ساز هستیم و لازمه فریلنسری که میخواد تولید محتوا کنه تا حدودی با محتوای معرفی برند و مسایل مربوطه آشنا بشه.

محتوای مورد نیاز باید ساده و جذاب و زیبا و مختصر باشه. مشخصا نیاز به زمینه توانایی طراحی گرافیکی و مختصری آی تی وجود داره. شاید یک تیم کاری برای انجام این کار بهتر باشه. بهرحال ما از پیشنهاد های شما استقبال میکنیم و از جذابترین برنامه کاری که در عین حال به صرفه هم باشه دعوت خواهیم کرد. 

ما مبلغ ۵۰۰۰ تومان برای هر پست در نظر گرفتیم ولی برای اینکه کار جذاب باشه برای هر 2000 فالویر اینستا و هر 1000 ممبر کانال پاداش میدیم. مبلغ این پاداش را شما پیشنهاد بدید. در نظر داشته باشید امکان همکاری بلند مدت هم وجود دارد که بستگی به توانایی و مسئولیت پذیری فریلنسر دارد.

در مورد اینستاگرام هم افزایش فالوور واقعی، به روز بودن پیج و پاسخگویی مختصر به فالوورها مدنظر هست.

در زمینه پیدا کردن مطالب کمک خواهید شد اما خلاقیت خودتون هم لازمه.

داشتن حداقل آشنایی با نرم افزارهای طراحی برای طراحی تبلیغات ضروریه.

افزایش اعضا خیلی مهمه و ادمین باید برای این موضوع استراتژی داشته باشه.


+8500
+18272

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.