رفع ایراد بالا آمدن hmail server در سرور ویندوز 2008

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

ما روی ویندوز سرور 2008 قبلاً میل سرور hMail Server نصب کرده بودیم و کار میکرد ، اما چند ماه پیش سرور رو آپدیت کردیم و ازون موقع خطای اتصال به دیتابیس می داد (درصورتی که سایت ها با دیتابیس مشکلی ندارند و فقط mail Server بالا نمیاد)

توی نت هم هرچی گشتیم ، دیتابیس رو local و یا اکسترنال روی خود sql server میذاریم باز هم نمی تونه وصل شه. حتی کلاً uninstall کردیم و دوباره hmail server رو نصب کردیم اما خطا پا برجا هست خطا در حال حاضر اینه :

Database connection error. Source: , Error: 0, Description: Check database settings in hMailServer.ini

یه متخصص که سابقه کار با hMail server و مشابه این خطا رو داشته و از عهده اش برمیاد پیغام بده

از دیتابیس قدیمی و ایمیل ها هم بک آپ گرفته شده ، اگر کارگزار بتونه بک آپ هم برگردونه چه بهتر ، اگر نه جدید نصب بشه و از اول ایمیل ها کانفیگ بشه.

با تشکر


+8500
+31471

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.