پخش بار احتمالی با استفاده از شبیه سازی در نرم افزار MATLAB

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 230,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام. ميخواهم يک شبكه اى در سيمولينك نرم افزار MATLAB پياده سازى كنم. برای مثال شبكه ی قدرتی با ٦ تا ٩ شين. این شبکه در فایل ضمیمه پیشنهاد شده است.

ابتدا يک بار پخش بار معمولى از شبكه گرفته شود (روش نیوتن رافسون یا ...) با بارهاى مشخص و ثابت. مقادير ولتاژ و جريان و توان و تلفات را به دست بیاوریم.

 سپس در برنامه نويسي نرم افزار MATLAB مشخص شود که اگر انحراف معيار و ميانگين بارها مقدار مشخصی باشد ( يعنى مقدار دقیق توان مصرفی بارها مشخص نباشد ولی بازه ی تغییرات آن ها مشخص باشد )، اعداد و منحنى هاى مربوط به ولتاژ شين ها و جريان و توان و تلفات را به دست بیاوریم.

فایل شبکه ی پیشنهادی نیز ضمیمه شده است. این شبکه با تمام جزییات ( امپدانس خطوط و ... ) در نرم افزار power world 19 پیاده سازی شده است.

برای پخش بار احتمالی میزان انحراف استاندارد بارها زیاد نباشد. برای مثال توان مصرفی 100 مگاوات و انحراف استاندارد ماکزیمم 10 درصد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

mamadproject

کاربر عادی

کاربر عادی

230,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 112502
سه سال پیش
+8500
+59271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.