اضافه کردن چند بخش به سایت

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

- کش مرورگر رو باید درست کنید خیلی ها به مشکل خوردن. همه وقتی یک بار صفحه رو باز میکنن برای بار دوم تغییرات کلاس ها رو نمیبینن و نمیشه به همه بگیم کش رو پاک کنن. مثل سایت دیجی کالا باشه که هر لحظه بروز میشه. ( حتما درست کنید هرجوری شده)- از هر 5 نفر، 2 نفر میگن هنگام اتصال به درگاه، ارور دریافت میکنن که " پاسخی از سرور دریافت نشد "
- یک جدول روزها وساعات آموزشگاه طراحی شده که نمونش رو ضمیمه کردم، در صفحه ی اول سایت، مثل یک بنر یا پرچم درست کنید که در حال تکون خوردن باشه و جلب توجه کنه. وقتی کاربر روی آن کلیک میکنه به صورت پاپ آپ روی همون صفحه باز بشه و بتونه برنامه آموزشگاه رو ببینه .
( در پنل ادمین باید امکان رنگ بندی هر مربع (زرد - قرمز - سبز ) - ویرایش متن هر مربع وجود داشته باشه)
- اضافه کردن امکان ارسال اس ام اس برای هر کاربر یا برای تمام کاربران. ( تعداد کاراکتر حروف در کنار باکس متن نشان داده شود )
- امکان اولویت بندی و ترتیب دوره ها.
- امکان منتقل کردن یک کاربر از یک کلاسی که ثبت نام کرده به کلاس دیگه بدون اینکه فرم ثبت نامش پاک بشه. تعداد رزرو از کلاس کم بشه و به کلاس جدید افزوده بشه.
- اضافه کردن تاریخ و ساعت ثبت نام ( موفق و ناموفق) به جدول ثبت نام در پنل ادمین.
- اضافه کردن امکان چاپ فرم های ثبت نام با طراحی از پیش تعیین شده.
- اضافه کردن عکس خط های هنرجویان که به صورت اسلاید عوض بشه.
- اضافه کردن www به url سایت که همیشه با www شروع بشه.
- وقتی کاربر نظر یا انتقاد خود را ثبت میکند برای مدیر اس ام اس ارسال شود.
- دو تا مربع که قبل از ورود به درگاه ، کاربر باید تیک آن ها را بزند و تایید کند، خیلی واضح نیست و اکثرا مربع ها رو نمیبینن و نمیدونم باید چیکار کنن.
- در قسمت دوره ها وقتی کلاس ها را تعریف میکنم، برای تیتر کلاس ها، اندازه ی فونت هم بزارید که بتونم فونت رو تغییر بدم


+8500
+18272

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.