تبديل کد 31 قالب از بلاگفا به ميهن بلاگ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

من 31 عدد کد قالب بلاگفا دارم که ميخوام همشون به کد ميهن بلاگ تبديل بشن. ضمنا 47 تا قالب هم دارم که ميخوام کدشون از بلاگفا به بلاگ اسکاي تبديل بشه. اين کدها دقيقا بايد با همون امکانات و شکل همون قالب اصلي باشه و بدونه مشکلي نمايش داده بشه. لطفا قيمت پيشنهاديتون رو براي کدنويسي 31 مورد بلاگفا اعلام کنيد و در پيام خصوصي قيمتتون رو براي تبديل 47 تا بلاگفا به بلاگ اسکاي بگيد (چون بلاگ اسکاي برام مهم نيست و فقط ميخوام اگر قيمتتون خيلي کم و مناسب بود کدنويسيش انجام بشه وگرنه اصلا بهش نيازي نيست و قيمت فقط براي بلاگفا رو اعلام کنيد. ممنون


زیرساخت:
کد قالب وبلاگ


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حسین-429

کاربر عادی

کاربر عادی

24,000 تومان

امتیاز 7.92 (بسیار خوب) از 17 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 11347
هشت سال پیش

ایستاتگ

کاربر عادی

کاربر عادی

37,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1302
هشت سال پیش

MohRD

کاربر عادی

کاربر عادی

34,100 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 26 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 661
هفت سال پیش

ميلا‌د

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1547
هشت سال پیش
+8500
+37128

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.