تبدیل شماره های قدیمی پیش از طرح همکدسازی به شماره های جدید

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. من یک سری شماره تلفن دارم که با کد قدیمی هستند و میخوام این شماره ها به شماره های جدیدی تبدیل بشوند که پس از طرح همکدسازی مخابرات به اونها اختصاص داده  شده است.

این برنامه را تحت اکسل میخواهم و نیازی به رابط کاربری نیست. همین که با اجرای یک ماکرو، در کنار یک سلول که حاوی تلفن و کد قدیمی است، تلفن جدید درج بشود کافی است.

همچنین اگر برنامه بتونه معتبر بودن یا نبودن شماره را اعلام کند بسیار عالی است. مانند این سایت که اگر کد و شماره تلفن با هم نخوانند پیغام میده

http://www.eatc.ir:90/default.aspx 

(قسمت جستجو بر اساس تلفن)

شماره ها برای همه شهرهای ایران است.


+8500
+41508

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.