پیاده سازی نسخه وب استارتاپ استخدامی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

به یک وب کار متخصص برای پیاده سازی نسخه وب یک استارتاپ نیاز داریم. دیزاینر طراحی صفحات را انجام داده، کامپوننت ها اماده ارایه است ، Api و Back-end نیز توسط Spring پیاده سازی شده.  شما داکیومنت سرور به همراه طراحی های دیزاینر و کامپوننت های HTML5 و CSS را دریافت میکنید و اقدام به پیاده سازی آن مینمایید. متاسفانه امکان بیان جزییات طرح مقدور نیست ولی کار تشابهی به سایت های استخدامی و برون سپاری دارد.

در صورت تمایل امکان پرداخت به صورت سهام از پروژه نیز وجود دارد.

دقت داشته باشید که در صورت تمایل طرفین همکاری ممکن است ادامه دار شود 

 همچنین با توجه به نظمی که در پروژه حاکم است، به شخص متعهدی نیاز داریم.

ارسال نمونه کار فراموش نشه.

لطفا حتما شهر محل سکونت فعلی خودتون رو هم اعلام کنید.


+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.