اصلاح یک صفحه html (اصلاح یک فرم ساز یا جایگزاری یک فرم ساز اماده جاوا اسکریپیتی به جای فرم ساز فعلی)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من یک پروژه mvc دارم یک یک فرم ساز داخلش هست که با html و js ساخته شده و میشه یک فرم را طراحی کرد ولی مشکلی که داره نمیشه هر فرمی را درست کرد مثلا نمیتونم سطر بعدی برم و... من پروژه را ضمیمه کردم مثال چیزی که میخوام را هم ضمیمه کردم 

در کل من میخوام بتونم با این فرم ساز هر فرمی را طراحی کنم و مشکلی نداشته باشه  

برای اینکه فرم ساز را ببینید و ببنید مشکلش چیه و چه جوری میشه حلش کرد لطفا پروژه را اجرا کنید بانکش را قبلش اتچ کنید

در قسمت داشبورد ساخت فرم جدید را بزنید یک یک اسم انتخاب کنید بعد مرحله بعدی از شما اسم جدول و فیلد ها را میخواد اونا راهم بیزحمت پر کنید بعد از ذخیره سازی وارد همون html معروف میشه که باید اصلاح بشه


+8500
+61203

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.