ارسال پیام گروهی در تلگرام با استفاده از یک بانک شماره تلفن یا افزایش ممبر کانال بدون ریپورت شدن

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

بنده یک بانک شماره 

به صورت اکسل یا فایل text  یا اکسس دارم حدودا 100 هزار تا شماره هستن

میخواستم برنامه ای باشد که به صورت گروهی لینک جوین یا هر پیامی که لازم است برای تمام شماره هایی که در بانک شماره من تلگرام دارن در زمان کم  ارسال بشه (مثلا 15000 پیام در یک ساعت) و این افراد از طریق کلیک بر روی لینک ارسال شده عضو کانال من بشوند

البته لازم به ذکر است که قبلا برنامه ای وجود داشت به اسم tele pop up این کار رو میکرد که این برنامه مسدود شده است و به نسبت چیزی کخ من می خواستم کند بود پس لطفا پیشنهاداتی که میدهید بدون توحه به اون برنامه باشه و نظر خودتون و پیشنهاد خودتون را بفرمایید

لطفا در مورد این موضوع هم راه حل بدین که چه کار کنیم با توجه به این که ارسال پیام زیادی انجام میشه اکانتمون ریپورت نشه

همچنین حاضر به همکاری در مورد هر پروژه ای که با استفاده از بانک اطلاعاتی موجود مذکور در بالا بتوان افزایش ممبر یا ارسال گروهی پیام به اعضا داشت ، هستم 

بحث من خرید ممبر نیست دوستان لطفا توجه کنید که اگر میخواستم ممبر بخرم اینجا پروژه تعریف نمیکردم و بلد بودم راهش را ، بحث من همین چیزی هست که در بالا ذکر شد.

با تشکر


+8500
+46823

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.