طراحی یک وب سایت ساده و دینامیک با قابلیت نمایش سایت از برنامه اندروید و آی‌اواس

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف از این سایت برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای امور خیریه است. ادمین لیست امور خیریه را از طریق صفحه مدیریت سایت درست کرده و این لیست در صفحه اول سایت ثبت میشود. بازدیدکنندگان سایت با زدن دکمه توضیحات به داخل توضیحات هر یک از این امور خیری رفته و با زدن دکمه پرداخت کمک‌های مالی خود را واریز میکنند.

موارد مهم:

۱- این سایت باید قابلیت ویرایش مواد اصلی‌ صفحات سایت از طریقه صفحه ادمین را دارا باشد مثلا ادمین بتواند عکس‌های سایت، توضیحات و قسمت‌های مختلف صفحات سایت را ویرایش کند.

۲- تمام مواد گرافیکی از قبیل Text, توضیحات، background و عکس‌های به کار رفته در سایت همه و همه تولید شده و آماده ارائه می‌باشد. برنامه‌نویس تنها مجاز به استفاده از این منابع در سایت است.

۳- کل پروسه پرداخت الکترونیکی‌ از طریقه یک URL یا (API) انجام می‌شود که توضیحات و کد مورد نظر در PHP و VB.net آماده و قابل تحویل است.

۴- طراحی یک برنامه ساده Android و iOS فقط برای درست لود کردن سایت از آنجا.

۵- سایت بر اساس PHP و یا .NET باید پیاده‌سازی شود.


+8500
+44041

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.