اسکریپت ثبت اطلاعات با PHP

برای این درخواست   13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و درود

یک اسکریپت میخواهم طراحی بشه که گرافیک سبک و فلت داشته باشه و قالب  آن واکنشگرا باشه PHP & Mysql

بخش مدیریت :

ساخت اکانت کارشناس - ساخت نام شعبه 

کارشناس پس از لاگین به برنامه این فیلد ها را برای مهارت آموختگان پر میکنه و قابلیت ویرایش و حذف را داشته باشد در ضمن یک تیک کنار شماره موبایل و تلفن ها وجود داشته باشد که در صورتی که کارشناس ما ان تیک را زد اطلاعات اون فیلد در قسمت عمومی برای کاربران نمایش داده نشود (privacy)

اکانت کارشناس لاگین با اکانت و ثبت اطلاعات :

نام - نام خانوادگی - کدملی - تاریخ تولد - نام رشته تحصیلی -نام شعبه- آخرین مدرک تحصیلی - گواهینامه های اخذ شده- عکس پرسنلی مهارت آموخته - تاریخ اخذ گواهینامه مهارتی - تلفن ثابت - تلفن همراه - نشانی محل کار - نام طرح - پاسخ به 6 سوال از قبل تعیین شده و ثابت - تصاویر محل کار مهارت آموخته(حداکثر 4 تصویر) - شرح  توضیحات : حدود 6 خط

قسمت عمومی :

کاربران بدون لاگین به لینک پایگاه مراجعه میکنند و میتوانند اطلاعات وارد شده را مشاهده نمایند که مشخصات بصورت صفحه صفحه بصورت سورت براساس اخرین اطلاعات وارد شده باشد اگر صفحه صفحه بود مطالب زیاد بصورت ادامه مطالب باشد که صفحه زیبا جلوه کند. (در خصوص نمایش اطلاعات بعد از گروگذاری کنار میاییم)

ارائه سورس


+8500
+19926

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.