طراحی و برنامه نویسی پیشرفته یک سایت از پایه

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

درخواست مربوط به طراحی و برنامه نویسی سایت از پایه و بدون استفاده از قالبهای آماده با تمام شرایط سئو و بهینه سازی به همراه اپ مربوط به موبایل آن میباشد.

این سایت دارای دو فاز است فاز یک اشتغال به سه صورت دورکاری و پاره وقت و تمام وقت است و فاز دوم وظیفه انجام شبکه توضیع در قالب درخواست و تامین را دارد و هر کاربر دارای یک صفحه مخصوص به خود شامل اطلاعات کلی و اطلاعات شماره حساب و اطلاعات امتیاز دهی و ستاره گیری را خواهد داشت.

در این سایت امنیت و مسایل مال و حسابداری دارای اهمیت فراوانی است.

لطفا تیمهای کاری حرفه ای با نمونه کار و سابقه عالی درخواست بدهند.

سایر اطلاعات:

server side : C, C++, Python, Java, Go,php,hack

client side : JavaScript

Database : BigTable,MySQL


+8500
+19926

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.