نیاز مند مترجم کلمه ای 10 تومان

برای این درخواست   10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 11,000 تومان

شرح پروژه:

باسلام و وقت بخیر
نیاز به مترجم با شرایط زیر دارم.

1- همونطور که در عنوان تاپیک هم گفته شده،نرخ ترجمه هرکلمه 10 تومان هست. پس لطفا دوستانی که با این قیمت حاضرند همکاری کننذ پیشنهاد بدن.

2- ما به مترجم آماتو رنیاز نداریم. مترجم باید بتونه مطالب را به خوبی ترجمه کنه.(به هیچ وجه ترجمه گوگل ترنسلیتی مورد قبول قرار نمی گیرد).

3- موضوع مطالب اکثرا در زمینه کسب و کار و روانشناسی و موفقیت هست. اما مطالبی در زمینه های دیگه مثل صنایع دستی و گردشگری هم هست. اگر مترجمی به همه زمینه ها مسلط باشه که بسیار خوبه و در اولویته. اما اگر فقط به یک یا دو زمینه هم مسلط بودین مشکلی نداره.

4- مترجم باید خوش قول باشه و به اندازه کافی وقت داشته باشه.(کار را همش امروز و فردا نندازه.) همینطور تا حد قابل قبولی آنلاین و در دسترس باشه.


+8500
+19926

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.