طراحی نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن اندروید

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک برنامه تحت وب که به کاربران اصلی نرم افزار اجازه طراحی فرمها و چک لیست های مختلف را بدهد و سپس بر اساس فرمهای طراحی شده توسط کاربر، فرمهای لازم در نسخه اندروید اعمال شود و کاربران فرعی با استفاده از گوشی یا تبلت با نام کاربری خود وارد نسخه اندروید شده و اطلاعات را با تاریخ و ساعت در محل ثبت نمایند و پس از اتصال گوشی یا تبلت به اینترنت، اطلاعات به سرور منتقل و کاربران اصلی امکان تهیه و طراحی گزارشات مورد نیاز خود و تحلیل اطلاعات را داشته باشند.
از کلیه قابلیت ها و امکانات گوشی تلفن در ثبت اطلاعات و نمایش گزارشات استفاده شود.
بطور کلی یک نرم افزار که به هر مشتری که این نرم افزار را خریداری می کند امکان تعریف چندین پروژه و در هر پروژه امکان طراحی چندین فرم با فیلدهای مختلف را می دهد که هر پروژه پس از تعریف توسط کاربر اصلی به یک نسخه اندروید تبدیل شده و بصورت آفلاین کاربران فرعی اطلاعات فرمها را در محل مربوطه ثبت و پس از اتصال به نت، اطلاعات بصورت خودکار از نسخه اندروید به سرور نرم افزار منتقل و امکان تحلیل و تعریف و اجرای گزارشات لازم را به کاربران اصلی (نسخه تحت وب) می دهد.


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.