پیاده سازی با استفاده از الگوریتم های تکاملی

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام.

دیتا ست مورد نظر شامل 1000 نمونه هست و حدود 10 ورودی و یک خروجی دارد که به صورت فایل اکسل در 1000 سطر و 11 ستون در اختیارتون قرار میدم که ده ستون اول ورودی های سیستم هستند و ستون آخر خروجی.

چیزی که مد نظر بنده هست اینه که با روشی مثل ژنتیک یا الگوریتم های دیگه البته غیر از فازی و PSo و شبکه عصبی سیستم طراحی بشه که بتونیم جواب بالای 98 درصد رو بگیریم.

دوستانی که میتونن انجام بدن لطفا اعلام کنن

شبیه سازی خیلی سختی نیست لطفا قیمت نجومی ندین...

در ضمن کد اینکه دیتاست در متلب فراخونی بشه رو خودم نوشتم و برای شبیه سازی در اختیارتون قرار میدم.


+8500
+19927

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.