برنامه نویسی به زبان پایتون برای پردازش متن

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 700,000 تومان

شرح پروژه:

برنامه نویسی مد نظر در شاخه داده کاوری و زیر شاخه پردازش متن می باشد.برنامه نویس باید با مفاهیم پردازش متن به خصوص question answering آشنایی کامل داشته باشد.توانایی پیاده سازی هر نوع الگوریتم در شرایط مختلف.سرعت عمل در برنامه نویسی مهم است.در این پروژه دو تا چهار فایل متنی که شامل مجموعه سوال ، جواب ، و اعداد می باشد به برنامه نویس داده شده و بایستی طبق توضیحات چند الگوریتم را پیاده سازی کرده و عملیات پیش پردازش مانند حذف کلمات و علائم اضافه ، ریشه یابی و.... در مراحل مختلف انجام گیرد و نتایج به صورت جداگانه ذخیره گردد.توضیحات تکمیلی بعدا داده خواهد شد.توانایی کار با ماژول های پردازش متن پایتون کلیدی است.آشنایی با الگوریتم های vsm , lda .در لینوکس ترجیحا انجام شود.


+8500
+19927

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.