سایت فروشگاهی دانلود و سفارش ترجمه مقاله و سفارش یا دانلود پیاده سازی مقاله

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

            با سلام

بنده یه سایت می خام که ویژگی های زیر رو داشته باشه

1- می خام اول که صفحه اصلی باز می شه عین گوگل باشه البته با قیافه متفاوت. یعنی یه باکس برای سرچ داشته باشه. ملت میان مقاله ای که دوس دارن رو سرچ می کنن. این کادر باید حتما قابلیت like  داشته باشه یعنی طرف ممکنه یه کلمه سرچ کنه. باید سیستم بره خوب بگرده تمام مواردی که موجوده بیاره

2- وقتی سرچ کرد فرض کنید ده تا مقاله میاره. یکی رو انتخاب می کنه میره داخل- می بینه نوشته دانلود رایگان مقاله- دوس داشت دانلودش می کنه و اگر ترجمه مقاله بود که می خره و متصل می شه به درگاه و پرداخت می کنه و تمام. اما اگر نبود باید ثبت سفارش بده قیمتش مشخص بشه وصل شه به درگاه پرداختش رو بکنه و ایمیل برای من بیاد که طرف بر اساس پلنی که انتخاب کرده بود پولشو پرداخت کرده شما ترجمه رو برو انجام بده بیا بزارش رو سایت. دقت کنید برای دانلود پیاده سازی یا شبیه سازیش دیگه پرداختی نمی کنه بلکه باید یه فرم بیاد بگه چی می خام چقدر وقت داره همه اطلاعاتی که وارد می کنه برای من ارسال بشه 

من می رم ترجمه رو اکی می کنم میام همونجایی که نوشته بود سفارش ترجمه آپلودش می کنم و از این به بعد همه من جمله اون آقا می تونن بخرن. فقط اون آقا می تونه از این فایل بدون پرداخت دوباره استفاده کنه.

3- این کار رو برای سفارش پیاده سازی هم می خام. می خوام هر وقت دلم خواست برم و هر کدوم رو از حالت قابل دانلود خارج کنم. یا اصلا نزارم برای پیاده سازی یا ترجمش پول پرداخت کنه. می خوام فلکسیبل باشه

4- من باید بتونم خودم برم تو سایت و مقاله و ترجمش و پیاده سازیش رو برای فروش آپلود کنم.

فعلا نمی خام پیچیدش کنم

خودم طراحی وب بلدم متاسفانه وقت ندارم. نیاز به کسی دارم که وقت بزاره پشتیبانی خوب کنه و هوای آدمو داشته باشه منم اول ناخون خشکم کم کم هواشو دارم.دقت کنید که با سه تا افزونه می شه این کارو کرد. همین سایت جومی یه جومبانک می ده با یه فروشگاه ساز  و باکس سرچ حرفه ای و ... .قیمتش چیزی نمی شه- لطفا پیشنهاد های معقول بدید


+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.