سيستم نظرسنجي شبيه وبگذر

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام مي يک سيستم نظر سنجي مد نظرم هست شبيه ابزار نظرسنجي وبگذر اما بدون نياز به عضويت يعني هر کس که وارد سايت شد بتونه يک نظر سنجي حداکثر با 10 گزينه درست کنه و کدشو دريافت کنه و در سايتش بزاره . بايد قالب انتخاب رنگ و ... هم داشته باشه دقيقا شبيه نمونه


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Zend

کاربر عادی

کاربر عادی

140,000 تومان

امتیاز 7.67 (بسیار خوب) از 5 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 2540
ده سال پیش

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 230
نه سال پیش
+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.