فصل 3-4-5پایان نامه ارشد در خصوص پردازش تصویر گیاه گوجه فرنگی

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام به همه مجریان محترم

فصل 1 و 2 پایان نامه که توضیحات کلی و  سوابق کار بوده رو نوشتم حالا میخوام بقیه فصل ها رو شما برام به صورت رسمی و کتابی بنویسید  فصل 1 و 2 رو براتون میفرستم و همینطور داکیومنت نحوه نگارش پایان نامه

مقاله ای که از روی اون پایان نامه رو گسترش دادیم و نوشتیم رو هم ضمیمه میکنم که در خصوص پردازش تصویرهای زمینی و هوایی گوجه فرنگی است.

 سه فصل باقی مونده اینا هستن :
3-درباره الگوریتم و روش کار
4- نتایج، نمودارها و مقایسه ها
5- نتیجه گیری و پیشنهادات -> اینم با کمک هم پیش خواهیم برد.

فقط فایلی که تحویل بنده میدید یک روش نگارش داره که از سایت دانشگاه میگیرم و بهتون میدم دیگه زیر نویس و مراجع و... رو اوکی کنید دو فصل اولم که خودم نوشتم میفرستم برام بچسبونید به نوشته خودتون

پروپوزال و فصول 1 و2 آماده است


+8500
+21533

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.