دستگاه تهیه و پخت و فروش غذا سنتی و بومی بصورت خودکار و هوشمند که تیم ما موفق به ساخت و ثبت PCT PATENT آن شده است

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دستگاه موجود به اندازه یخچال ساید است که در آشپزخانه آپارتمان مسکونی نصب میشود ، برای تامین نیاز روزانه و هفتگی غذا چهار نفر که برای حدود یک ماه با مواد اولیه قابل شارژ است که در حال حاضر یک نمونه ساخته شده است و قابل رویت و بررسی برای کارشناسان سرمایه گذار واقعی است .

این دستگاه که نیاز اصلی و مهم روزانه انسانها یعنی تهیه و پخت غذا را انجام میدهد توانایی این را داره که طرز تهیه و پخت غذا را از شما یاد بگیره و طبق برنامه ریزی که شما مشخص میکنید در حافظه ذخیره کنه و آن را انجام بده و آن روش پخت را تکرار و تکثیر کنه و در صورت تمایل شما میتواند این سلیقه و روش را بین دستگاه های دیگر به اشتراک بگذارید و در برنامه زمان بندی که شما مشخص کردید غذای مد نظر را با حجم و طعم و کیفیت مد نظر تهیه و طبخ و در زمان مشخص آن رو آماده استفاده و مصرف کنه و توانایی این را دارد که غذاهای بومی و غذاهایی مانند پلو و قیمه و قورمه سبزی را از شما یاد بگیرد و با کیفیت و بدون خطاهای متداول انسانی تهیه و پخت و با همان کیفیت ارائه کنه .

نیازهای این دستگاه

جایئ در آشپز خانه به اندازه یخچال ساید یک متر عرض و به ارتفاع دو متر جهت نصب و راه اندازی نیاز به برق ،آب ،گاز ، کانال تهویه هوا و فاضلاب دارد .

مواد اولیه پخت غذا مانند غلات مانند برنج ، گندم ، حبوبات مانند( لوبیا ، نخود، عدس) روغن ،انواع گوشت ،سبزیجات ،چاشنی و ادویه است که در داخل دستگاه جایگاه ویژه ای برای نگهداری و مصرف آنها در نظر گرفته شده است .

این دستگاه میتواند جایگزین چند دستگاه مانند فریزر، اجاق گاز ،فر و هود شود و مصرف کننده را از خرید آنها بی نیاز کند و قابلیت این را خواهد داشت که تبدیل به اجاق گاز و هود و فریزر معمولی بشود که خود شما بصورت دستی و سنتی آشپزی کنید .

این دستگاه تاثیر بالایی در تامین نیازهای اصلی انسان یعنی غذا، رژیم غذای ،رفاه،کیفیت ، زمان و امنیت بهداشت غذایی خواهد داشت و مصرف انرژی و مواد اولیه را بصورت چشمگیری کاهش خواهد داد و با روشهایی که در نظر گرفته شده استانداردهای کیفی و بهداشتی و زیستی بسیار بالا خواهد رفت وتاثیر مهمی در روش عرضه مواد غذائی خواهد داشت که سرمایه گذاران میتوانند برای آن بازار هم برنامه ریزی کنند ..

پایه ساختار سیستم نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه طوری برنامه ریزی و طراحی شده که با موفق شدن نمونه آپارتمانی این دستگاه با ابعاد مختلف طراحی و ساخته شود که در داخل ساختمانها عمومی و اداری ،رستورانها ، هتلها، مکانهای عمومی ،قطارها ،اتوبوسها و عوارضی های بین راهی مانند دستگاه ATM نصب شود و با مواد اولیه شارژ شود و بصور خودکار به مصرف کنندگان سرویس و فروش خودکار انجام دهد …

دوستانی که تمایل به سرمایه گذارای و شراکت و همکاری دارند لطفا تماس بگیرند
علی خدادوست


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.