ساخت اپ استور موبایل

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

ميخوام يه سايت مثل کافه بازار براي قرار دادن برنامه هاي موبايل راه اندازي کنم.(app store) شامل سايت و برنامه اندرويد شامل دسته بندي هاي مختلف پنل کاربري پنل کاربري براي توسعه دهندگان امکان قرار دادن اپليکيشن اندرويد دسته بندي هاي جداگانه براي اندرويد امکان تصفيه حساب براي توسعه دهندگان امکان خريد براي کاربران امکان فعال کردن پرداخت درون برنامه اي امکان امتياز دهي به هر برنامه امکان نظر دهي به هر برنامه مشخصات هر برنامه(نام،دسته،تعداد دانلود،امتياز،...) امکان نصب مستقيم بر روي موبايل(اندرويد و ios) ... کلاً تمام امکاناتي که سايت و اپلیکیشن بازار داره رو ميخوام داشته باشه چه در صفحه اصلي و بخش نرم افزار ها و چه بخش کاربران و توسعه دهندگان مجري هاي محترمي که قصد دادن پيشنهاد دارن لطفاً اول بصورت کامل با سايت بازار کار کنن.تمام قسمت هاشو،بخش کاربري،بخش توسعه دهندگان،صفحه اپليکيشن ها،... از نظر گرافيک يه کار خوب و متمايز نسبت به بازار از نظر امنيت ميخوام در سطح بسيار بالايي باشه پشتيباني از طرف مجري تحويل سورس کامل نسخه سايت و اپ اندرويد امانتداري نسبت به سورس برنامه اجرا در تمام نسخه هاي اندرويد و ios

همچنین به لحاظ سخت افزاری چه امکاناتی(مثل سرور) و چقدر هزینه خواهد داشت؟

(بودجه و زمان تحویل قابل مذاکره است)


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.