اپلیکیشن اندروید فست فود - سورس برنامه خریداری میشود از تم فارست

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان

اپلیکیشن اندروید برای فست فود میخوام (فوری)

سورسش موجوده در تم فارست و خریداری میشه

من خودم تمام ui و  ترجمه رو انجام میدم (به همراه اپ وب سرویس نوشته شده از قبل)

میخوام یک نفر کمکم کنه برای اتصال به وب سرویس ، یک سری امکانات جزئی ، راه اندازی خود اپلیکیشن ، رفع ارور های احتمالی و ... (خود سورس داکیومنت کامل داره که خیلی کار ساده میشه)

پروژه فوری هست و نیاز به یک فرد حرفه ای و متخصص دارم که بتونیم با هم سریع پروژه رو کمتر از 2 هفته تمومش کنیم.

لطفا قیمت همکار بدید (پروژه سنگینی نیست یک سری تغییراتو کانفیگ هست روی سورس آماده که باید انجام بشه) با قیمت های بالا همکاری نمیشه

بعد این پروژه یه اپ فروشگاهی هست باید از پایه نوشته بشه که اگر همکاری خوبی داشته باشیم به همین شخص سپرده میشه

ممنون


+8500
+41155

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.