مشاورره برای انتخاب و خرید قالب وردپرس

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام به همه اساتید پارسکدرز من برای یک سایت آموزشی نیاز به خرید یا طراحی قالب وردپرس دارم  البته خودم هم سر در می آورم از وردپرس در حد نرمال ولی بخاطر اینکه دوباره کاری نشود می خواستم با مشورت اینکار روجلو ببرم  

موضوع سایت : آموزش مربیان فوتبال هست

مطالب که قرار هست در سایت منتشر شود در ابتدا رایگان می باشد ولی به مرور زمان وقتی محتوای سایت زیاد شد قصد دارم حق اشتراک ماهانه یا سالانه بگیریم

فرمت مطالب در قالب متن ، عکس ، انمیشین و ویدئو می باشد در آینده شاید نیاز به راه اندازی فروشگاه هم باشد برای فروش وسایل کمک آموزشی فوتبال ولی برای شروع نیاز ندارم   برایم خیلی مهم است که این قالب با معیار های روز دنیا باشد و بطور مرتب بروزرسانی شود و  اینکه کار باهاش آسان باشد هم برای من که مدیر سایتم و هم کاربران سایت لطفا طرح پیشنهادی خودتون رو ارائه بدهید


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.