تایپ متن اسکن شده فارسی

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

یه کتابه که با کم اسکنر اسکن شده. نمونه تصویر رو توی فایل ضمیمه ببینید.

کیفیت و دقت برام بشده مهمه.

توی فایل ضمیمه چک کنید یه سری از موراد کنارشون علامت ضربه در زدم اونارو نمیخام . بقیه مورادرو میخام. ممکنه توی یه عکس 10تا خط زده باشه بقیه خط نطده هارو میخام اونا که خط خورده نمیخام دقت کنید اشتباه نزنید.

بصورت فایل ورد میخوام فونت نازنین 16

نمونه کار 25صفحه عکس هستش بصورت افقی. که توی هرکدوم دوصفحه کتاب هستش. کتاب کوچیکه . متن ها هم کوتاه . درواقع واژه نامه ای هستش. پس نهایت دقت دقت دقت...

عکس ها و علایم اضافی هم نمیخوام فقط مورد ها و شماتره گذاری لازمه

خیلی عجله ندارم فقط دقت مهمه برام که دوباره کاری نکنم. کمترین قیمت رو میپذیرم. هرصفحه ای چقدر؟؟؟

من فایل نهایی ورد خودتون رو درنظر میگیرم نه فایل اینجا پس راه و روش چطوریه؟ من که نمیدونم جندصفحه میشه چجوری باس قیمت بزنم؟


+8500
+21010

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.