پیاده سازی با استفاده از الگوریتم رقابت استعماری یا ترکیبی با ژنتیک

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و مجریان سایت پارس کدرز

کار شبیه سازی با متلب در خصوص تست نرم افزار با استفاده از الگوریتم رقابت استعماری ICA یا ترکیب ICA با الگوریتم ژنتیک کسی از دوستان اگر در این زمینه کاری کرده لطفا پیام دهد

توضیح در خصوص روند اجرای کار بدهم تا دوستان بتوانند  درخواست های خودشان را برام ارسال نمایند

در تست نرم افزار می خوام هزینه و زمان و دقت درصدی کار باید بالای 90 درصد باشد که آیا تست نرم افزار از لحاظ هزینه و زمان و خطا و سایر مسائل مربوط به تست نرم افزار بهتر است یا خیر

دوستانی که می پذیرند اگر بتوانند یه بانک اطلاعاتی خوب یا پایگاه داده عالی در زمینه تست نرم افزار گیر بیارن ممنون میشم

توضیحات برنامه هم باید به صورت خط به خط توضیح داده شود که هر خط برنامه چه کاری انجام میدهد و یه گزارش هم در خصوص انجام کار و درصد و خروجی هر قسمت آورده شود

باتشکر

زمان تحویل 10 روز


+8500
+21064

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.