طراحی وب سایت شبیه (ایر بی اند بی) ولی با ابشن های بیشتر سرویس دهی به 3 زبان انگلیسی. فرانسه و اسپانیایی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با درود .

 به یک وب مستر و طراح با سابقه خوب در برنامه نویسی و طراحی نیازمند هستم اگر شما به خودتان مطمئن هستید که از پس این پروژه بر می آید درنگ نکنید ولی با خودتان صادق باشید که نه وقت خودتان و نه من بگیرید ممنون .(در ضمن آن کسی که این پروژه را به خوبی و باکیفیت مد نظر انجام دهد می تواند گزینه خوبی برای ادامه همکاری با حقوق ثابت باشد . 

قابلیت ثبت نام از طریق ایمیل و فیسبوک. ..برای سرویس دهنده و گیرنده مجزا 

قابلیت آپلود عکس و ویدئو ..

قابلیت سرچ پیشر فته و مکان یاب 

قابلیت ابشن های .پشتیبانی.در مورد ما ..شبکه های اجتماعی. اینستا. ووووو

قابلیت پرداخت آنلاین و اعتباری و نقد 

طراحی لوگو مد نظر ...

قابلیت رزرو از طریق تقویم. .

قابلیت تعویض عرزهای جهانی مثل یورو دلار ...ووووو غیره 

قابلیت حسابگر درصد انجام سرویس از روی لیست قیمت ها ...

شاید یک مقدار پیچیده باشد که همه چیزهایی را که در مد نظر هست اینجا جا داد ولی اگر کسی که واقعا در این رشته کارایی لازم و هنر کافی را داشته باشد می تواند این پرواژه را به خوبی انجام دهد .


+8500
+54188

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.