برنامه نویس php مسلط به لاراول (توسعه و تکمیل چند استارتاپ)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت شما

اگر به php و mysql و فریم ورک لاراول کاملا مسلط هستید

و در حد نیاز به مفاهیم سئو، جاوا اسکریپت، html و css آشنایی دارید

در توسعه و تکمیل چند پروژه و استارتاپ مجموعه ادزیار از جمله پلتفرم مدیریت تبلیغات، سایت ساز و... نیاز به همکاری با شما داریم

نظم و انرژی در کار، وقت شناسی، سرعت عمل و تعهد کاری و اخلاقی در کنار کیفیت کار برای ما مهم هست

کار را هم بصورت پروژه ای و با توافق دو طرف و دوستانه تمایل داریم پیش ببریم و فقط با اشخاص تمایل به همکاری داریم

دوستان تهرانی، لطفا رزومه و سابقه کاری یا نمونه کار و هر توضیحی راجع به خودتان و تخصص هایتان نیاز دیدید حتما ارسال کنید که  با شما بیشتر آشنا شویم و به تصمیم گیری ما کمک کند تا بعد از بررسی پیشنهادها راجع به جزئیات پروژه صحبت کنیم

با تشکر از توجه شما

adsyar


+8500
+75091

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.