دنبال گوینده - صدا گذار هستم

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام ،
من دنبال گوینده و  صدا گذار هستم که تمام شرایط مربوطه رو داشته باشه :
--------
گوینده :
1- نوع کار : دوبله ی ویدیوهای آموزش مباحث کامپیوتری ( مثلا آموزش برنامه نویسی جاوا )
2- نحوه کار : متن فارسی و ویدیوی انگلیسی بهتون میدم و ویدیوی فارسی تحویل دهید و اگه سینک کردن جملات رو انجام نمیدید فایل صوتی فارسی تحویل دهید . ( متن فارسی بسیار روان هست و روی کلمات تحصصی علامت ها گذاشته میشه به طوری که جور دیگه ای نشه تلفظشون کرد )
3- شرایط گوینده 1 : ضبط ها در استودیو انجام شه ( برای کیفیت صدای مناسب )
3- شرایط گوینده 2 : آشنا با مباحث کامپیوتری باشه ( برای بیان و انتقال بهتر معانی )
3- شرایط گوینده 3 : ریتم و لحن دوبله شبیه به ریتم و لحن ویدیوی اصلی انجام شه ( لحن صاف یعنی بدون هیجان زیاد و مخصوص ویدیوهای آموزشی یعنی غیر انیمیشنی باشه )
4- محلت تحویل : خیلی عجله ندارم ( ماهی 4 ساعت ویدیو هم قابل قبوله )
5- هزینه کار : برای هر ساعت ویدیو حداکثر 150 هزار تومان و اگه سینک کردن جملات رو انجام نمیدید حداکثر 120 هزار تومان که پرداخت رو اول انجام میدهم ( در صورت همکاری دائمی شاید در آینده افزایش پیدا کنه )
6- اولین سفارش : حدود 4 ساعت ویدیو هست ( اگه کیفیت کار خوب باشه دائمی بهتون سفارش میدم )
--------
صدا گذار :
1- نوع کار : سینک کردن جملات فارسی فایل صوتی روی جملات انگلیسی ویدیو ( در کل کار ساده ای هست )
2- نحوه کار : فایل صوتی فارسی و ویدیوی انگلیسی بهتون میدم و ویدیوی فارسی تحویل دهید ( هر جمله ی فارسی روی همون جمله انگلیسیش سینک شه ، ویدیوها سینک لب نمیخواد و گوینده تو تصویر نیست ، فایل صوتی با کیفیت بالا در استودیو ضبط شده ، بین جملات تنفس گیری نیست ، جملات به ترتیب پشت سر هم هستن )
3- شرایط صداگذار : تاحالا پیاده سازی دوبله ی ویدیو انجام داده باشه ( برای آشنایی با کار )
4- محلت تحویل : خیلی عجله ندارم ( ماهی 4 ساعت ویدیو هم قابل قبوله )
5- هزینه کار : برای هر ساعت ویدیو حداکثر 30 هزار تومان که پرداخت رو اول انجام میدهم ( در صورت همکاری دائمی شاید در آینده افزایش پیدا کنه )
6- اولین سفارش : حدود 4 ساعت ویدیو هست ( اگه کیفیت کار خوب باشه دائمی بهتون سفارش میدم )
--------
با تشکر !


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.