ترجمه روان محتوای فارسی به انگلیسی برای مخاطب انگلیسی زبان

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

برای یک سایت گردشگری نیاز به ترجمه محتوا از فارسی به انگلیسی هست. متن نهایی می‌بایست کاملا نزدیک به لحن و گفتار افراد بومی انگلیسی زبان باشد.

از آنجایی که اغلب متون در توصیف و معرفی مناطق دیدنی یا بیان نکات فرهنگی و راهنمای سفر هست؛  داشتن قلم گرم و ژورنالیستی و توانایی بیان داستان‌وار موضوعات مهم است.

در این پروزه متن فارسی زیر به عنوان نمونه برای ترجمه قرار داده شده که موضوع  این پروژه است. در صورتیکه کیفیت و هزینه کار مطلوب باشد، انشالله همکاری ادامه دار خواهد بود.

لطفا در ارائه پیشنهادات:

نمونه کار‌های خود را ارسال فرمایید.

ذکر کنید نحوه محاسبه قیمت به صورت کلمه ای، صفحه ای یا هر واحد دیگری برای این پروژه و پروژه‌‌های آتی چگونه خواهد بود.

با تشکر


+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.