انجام سمینار کارشناسی ارشد با موضوع پردازش تصویر

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

موضوع سمینار آنالیز بازی های ورزشی داخل سالن با استفاده از پردازش تصویر هست.  کسانی که توانایی و وقت انجامشو دارن و میتونن مرحله به مرحله توضیح بدن  پیشنهاد بدن .فصل بندی سمیناری که میخوام اینجوریه:

فصل اول: مقدمه و تاریخچه و تعاریف

فصل دوم: کارهای گذشته

فصل سوم: مزایا و معایب کارهای گذشته با استفاده از جدول و مقایسه ای

فصل چهارم: نتیجه گیری و بحث در مورد کارهای آینده(چالش ها)

 ضمن اینکه باید حداقل 15 تا از مقاله های مرجع استفاده شده جدید و بالای 2012 باشد و در حدود 60 صفحه حداقل باشه و چون اینارو قراره تو پایان نامه هم استفاده کنم لطفا کپی کاری نباشه  چون تست میشه با همانندجو!  لطفا قیمت حداقل رو  بفرمایید تاکید میکنم حداقل!، در صورت توافق به احتمال زیاد بقیه فصول پایان نامه هم همکاری خواهیم کرد.


+8500
+18836

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.