طراحی قالب وردپرس

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بنده نیاز به یک قالب وردپرس مانند سایت http://www.colorful.zone/ با کمی تغییرات دارم که علاوه بر اون بشود داخل آن ویدئو هم قرار داد.

در هدر سایت لوگو سمت راست قرار بگیره

۲- منوها بشه زیر منو ایجاد بشه

۳- زیر منو یا هدر به جای اون عکس یک اسلاید شو باشه

۴- قابلیت آپلود ویدیو توی هر پست داشته باشه

۴- زیر پست ها اشتراک گذاری در اینستا ، تلگرام، آپارات داشته باشه

۶- درباره نویسنده زیر هر پست باشه

۷- یک باکس دانلود پایین پستها باشه تا در صورت نیاز لینک دانلود داخلش قرار بگیره یعنی ممکنه برای چند تا پست لازم باشه که نمایش داده بشه در غیر این صورت لزومی برای نمایش نداره

۸- پایین هر پست بشه از یک تا سه محصولی که در فروشگاه هست نمایش داده بشه که در صورت کلیک به فروشگاه اضافه بشه

۹- یک فروشگاه با ووکامرس که لینکش در هدر هم قرار میگیره که قالبش همین هست با این تفاوت که خیلی خیلی ساده میشه فقط هدر سایت میمونه و منوها و باکس های مربع توی صفحه میمونه 


+8500
+18281

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.