افزونه وردپرس یا کد حتمل

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام 

یک سایت وردپرس دارم و نیاز به یک افزونه یا کد حتمل که اونو بعنوان یک صفحه جدا در قالب قرار بدم 

این افزونه یا کد مورد نیاز باید شامل موارد زیر باشه این درخواست من باید چه کاری انجام بده ؟

جوابش اینه که باید یک کارت اشتراک بصورت انلاین ارایه بده در فرمت یک عکس در اندازه 4*8 سانت که کاربر بتونه ذخیره یا چاپ کنه 

1- ابتدا شماره اشتراک را از کاربر بخواهد .(این شماره ها را من به عنوان ادمین باید از قبل در افزونه یا کد قرار داده باشم و در اصل فقط  اعتبار سنجی بشه )

2-  دریافت نام و نام خانوادگی (اگر مورد 1 درست بود یعنی شماره اشتراکی که کاربر وارد میکنه درست باشه و اگر غلط بود اجازه ادامه کار را ندهد )

3- دریافت عکس 3*4دکاربر 

4- با توجه به تاریخ روز  ، تاریخ انقضارا خودش یک سال بعد ثبت کنه 

5- صدور کارت عضویت به ابعاد 8*4 با (شماره اشتراک -نام و نام خانوادگی- تاریخ اعتبار -عکس 3*4 کاربر ) با فرمت عکس قابل چاپ یا ذخیره 


+8500
+21010

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.