ساخت درخت جنولوژی برای بیزینس های MLM یا همون Network Marketing در PHP

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام، ما یک وب سایت برای یک شرکت نتورک مارکتینگ داریم.

میخوایم توی پنل کاربری این وب سایت که به طور کامل پنل و دیتابیسش طراحی شده، بخشی تحت عنوان جنولوژی یا درخت زیر شاخه ها داشته باشیم.

این بخش باید به شکلی باشه که اگر من وارد پنل کاربریم شدم و 4 تا زیر مجموعه سطح 1 داشتم اسم اون 4 نفر رو در اون بخش نمایش بده و جلو اسمشون بنویسه اونا چندتا زیر مجموعه دارن و اگر روی اسم هر کدوم کلیک کردم، تمام زیر مجموعه های هر کدوم از اونهارو به من نشون بده و جلوی اسم اونا هم بنویسه که چندتا زیر مجموعه دارن و بازم قبلیت دیدن زیر مجموعه های اونا باشه و این الگوریتم بره تا آخر.

نیاز به کار گرافیکی به خصوصی نیست، فقط اسمشون رو بنویسه و همچنین نیاز به محاسبه سود هم نیست، تنها در ازای یک تعداد زیر مجموعه هایی به نفر اول و راس یک آفر هایی داده بشه که اینا چیز خاصی نیست و بابت ریز قیمتش توی پیشنهاد صحبت میکنیم؛ اصل مطلب همون بخش درخت شجره نامه است که باید مبنای پیشنهاد قیمت قرار بگیره.

نمونه کدش هم اینجا هست:

https://github.com/eastCloudmedia/mlmapp

دوستان من خودم برنامه نویسم و به ساختار ها و حلقه هایی که میشه این اسکریپت رو باهاش نوشت واقف هستم و تنها مشکلم وقتیه که ندارم؛ پس لطفا قیمت های عجیب پیشنهاد ندید.


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.