5 نوع پرسشنامه ارزشیابی شخصیت و سلامت روان(روانسنجی)که هر کدام توسط سه نفر جواب داده شده (در مجموع 15 عدد)و نتایج آنها تفسیر شده باشد

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با عرض سلام و ادب

در مورد ارزشیابی شخصیت 5 پرسشنامه یج آنها EQ-I  و کتل و بار-آن و آیزنک و NEO و MMPI و یا مانند آنها می خواهم که هرکدام توسط 3 نفر تکمیل شده و نتایج آنها تفسیر شود.

نمره گذاری و تفسیر نتایج خیلی مهم است و باید کامل باشد.

اگر کسی از قبل هم داشته باشد و تکراری باشد مساله ای نیست فقط باید نتایج در قالب ورد که قابل ویرایش باشد برای بنده ارسال شود.

بنده مجری در همین سایت می باشم لذا کار بنداز برو بدرد نمی خورد . پرسشنامه آیزنک 90 سوالی باشد. رشته ام روانشناسی است و قادر به اجرای آن هستم ولی وقت اجرا ندارم .قیمتهای نجومی هم ندهید پراکه برای کسی که رشته اش این باشد کاری ندارد.

سپاسگزارم که وقت شما را گرفتم. 


+8500
+99260

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.