فارسی و راست‌چین کردن یک اپ آماده iOS

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

یک اپلیکیشن آماده با داکیومنت کامل انگلیسی نوشته شده بر پایه Native iOS Code with obj.c از سایت codecanyon خریداری شده، میخواستم راست چین و فارسی شود. پنل ادمین نیاز نیست، فقط خود اپلیکیشن iOS بایستی فارسی و راست چین شود. لطفا قیمت همکار بدهید.

پیام بدهید تا لینک اپلیکیشن را در سایت codecanyon بدهم.

لازم به ذکر است که فردی که اینکار را انجام میدهد بایستی تا 3 ماه تعهد بدهد که اگر تغییراتی خواستیم، بعنوان مثال ویرایش قسمتی از متون فارسی برایمان انجام دهید و مجددا از اپلیکیشن خروجی بگیرد و ارسال کند یا اگر این مورد را رایگان انجام نمیدهد، قیمت برای هر بار خروجی را در پیشنهاد خود ارسال کنید تا بین سایر مجری‌ها بهترین درخواست را انتخاب کنم.

لطفا نمونه کارهای خود را نیز ارسال کنید.

با تشکر


+8500
+21533

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.