صفر تا صد پایان نامه ارشد در رشته صنایع گرایش مهندسی مالی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به کمک یک محقق کاربلد، با سابقه و رزوم درخشان آموزشی و پژوهشی برای سپردن صفر تا صد کار پایان نامه ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی نیاز دارم.
نکاتی که لازم است محققین درنظر بگیرند قبل از ارسال پیشنهاد به شرح زیر است:
1-محقق از دانشگاه های معتبر تهران و با همین گرایش مهندسی مالی باشد.
2- محقق سابقه انجام چندین پایان نامه و کار پژوهشی را بایستی داشته باشد و مشخصات و رزومه خود را برای بنده بفرستد.
3- محقق باید بتواند موضوعی تقریبا جدید در حوزه بینابینی (مهندسی مالی و اقتصاد سنجی) تعریف کرده و کل کار را بتواند انجام دهد و موضوع بایستی غیرتکراری باشد که این امر نیز چک می شود.
4- هزینه ایم که به چنین محققی میپردازم بیشتر از عرف و میانگین قیمت ها در این سایت می باشد. (یعنی بیشتر از 1500000 تومان)
5- به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پیشنهادی از سوی محققی با مشخصات مذکور واگذار می شود.


+8500
+29447

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.