ساخت ربات حرفه ای زیرمجموعه گیری

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350,000 تومان

شرح پروژه:

سلام
من چند نوع محصول فیزیکی و دانلودی دارم که میخوام این محصولات رو از طریق ربات به زیر مجموعه ها لینک بدم و اونا بفروشن و پورسانت بگیرن مثل ربات سایت های همکاری در فروش


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

javadiii

کاربر عادی

کاربر عادی

250,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 1152
دو سال پیش

shayan127

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

350,000 تومان

امتیاز 9.17 (عالی) از 26 رای
پروژه موفق : 33
رتبه: 28
دو سال پیش

وحید محرابی

کاربر عادی

کاربر عادی

1,500,000 تومان

امتیاز 5.70 (بالای متوسط) از 11 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 94875
دو سال پیش
+8500
+47242

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.