پاداش ويژه

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:


با تعريف اين پروژه خواستم از دوست نديده و نشناخته ام که در اين فضاي مجازي آشنا شده ام به پاس انجام کار به نحو احسن قدرداني نمايم که تشکر از مخلوف شکر به درگاه خالق است ايشان در انجام امور کدنويسي بر اساس پلتفرم ويندوز (.NETو ...)توانمند هستند و با انتقال مفاهيم و درک بالا از خواسته کارفرما در حداقل رفت و برگشت پيام نمونه ذهني و توضيحي کارفرما را با کار عملي و ارسال تصوير ان به بهترين نحو ممکن در فضاي مجازي انجام ميدهند امدوارم هميشه موفق باشند ي


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

اميرخان

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 11 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 8834
یازده سال پیش

lolo125

کاربر عادی

کاربر عادی

45,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 415230
یازده سال پیش

3,000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی)عالی از 8 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 9159
یازده سال پیش
+8500
+132625

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.